Wielu mężczyzn nie wyobraża sobie stroju bez paska. Jednak nie każdy mężczyzna dobiera do swojego stroju odpowiedni pasek. Szczególnie Ci, dla których galanteria męska jest czarną magią, powinni przed zakupem paska dowiedzieć się jakie są ich rodzaje oraz czy każdy będzie pasował na każdą okazję.

Co wyróżnia paski skórzane?
Przede wszystkim są one stworzone z naturalnego materiału, są trwalsze i bardziej eleganckie. Często można je odróżnić na pierwszy rzut oka. Na pewno będą służyły dłużej niż paski z tworzyw sztucznych, będą wolniej się przecierały. Paski skórzane są wykonane w sposób bardziej dokładny, ich zapięcia zawsze jest stworzone z materiałów, które nie rdzewieją, nie wyginają się pod wpływem większej siły czy temperatury.

Jaki pasek wybrać?
Modele skórzane poleca się szczególnie do garniturów i oficjalnych strojów. Należy jednak pamiętać, aby dobrać pasek kolorem. Uniwersalne będą skórzane paski w kolorze czarnym, aczkolwiek te granatowe będą idealnym dodatkiem do garniturów utrzymanych w tej samej stylistyce. Ogromnym błędem jest zakładanie pasków brązowych do garniturów, a w szczególności do czarnych, czy granatowych. Paski w kolorach brązu będą natomiast idealnie pasowały do jeansów, czy spodni sztruksowych. Dlatego też warto posiadać przynajmniej dwa paski skórzane, które będzie można dopasować do różnych strojów przeznaczonych na różne okazje.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz