Każdy mężczyzna w obecnych czasach chce wyglądać stylowo oraz modnie. Dlatego też zarówno do klasycznych stylizacji, jak i wyróżniających się, odważnych strojów, dobrze jest dobrać dodatki, które pozwolą na podkreślenie danego stylu.

Jakie dodatki są niezbędne?
Galanteria męska wyróżnia się szeroką gamą produktów, które stanowią dodatki do standardowego wyposażenia, czy ubioru każdego mężczyzny. Najważniejszym dodatkiem jest zegarek, który nie tylko dodaje męskości, ale ma również ogromne zastosowanie w praktyce i pozwala na sprawdzenie godziny w każdej sytuacji, w której nietaktowne byłoby wyjmowanie telefonu. Kolejnym ciekawym elementem są bransoletki męskie od Galante. To uniwersalny dodatek pasujący do prawie każdego zestawu ubrań i warto pomyśleć o jego posiadaniu.

Jaka bransoletka męska będzie odpowiednia?
Zdecydowanie bardziej męska i wyrazista będzie gruba bransoleta. Cienkie również łatwiej ulegają uszkodzeniom oraz wpisują się w delikatną stylistykę, która nie pasuje do większości męskich strojów. Ważne aby nie była ona zbyt luźna, ponieważ powinna ona znajdować się na wysokości nadgarstka, a nie swobodnie zwisać na dłoni podczas chodzenia. W przypadku męskich bransoletek unika się zawieszek i przesadnych zdobień. O wiele bardziej ceniona jest minimalistyczna klasyka, która będzie idealna zarówno do garnituru, jak i luźnego stroju wieczornego na spotkanie ze znajomymi, czy rodziną.


Dodaj komentarz