Orient to rzetelna i godna polecenia firma, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji niezawodnych zegarków mechanicznych. Godne polecenia są nie tylko klasyczne zegarki Orient, ale również modele Orient Star, które wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale.

Czym charakteryzują się zegarki mechaniczne?

Mechaniczne Orient zegarki jak powszechnie wiadomo napędzane są jedynie przez główną sprężynę. Konstrukcja mechanicznych zegarków jest bardzo skomplikowana i w wielu przypadkach skład się z setki części. Główna sprężyna nakręcana jest przeważnie za pomocą specjalnej koronki, dzięki czemu zegarki Orient wyróżniają się unikatowym charakterem. Warto wspomnieć również i o tym, że dostępne są zegarki mechaniczne z automatycznym naciągiem. W modelach tych główna sprężyna naciągana jest automatycznie przez ruchy ramienia w trakcie noszenia. 

Elegancki design

Orient zegarki na tej stronie wyróżniają się niesamowitym designem i kunsztem rzemiosła. Zadbane zegarki mogą działa nawet przez kilkanaście lat. Eleganckie modele mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu staną się one klejnotem rodzinnym. Mechaniczny zegarek marki Orient to idealny pomysł także na udany prezent dla bliskiej nam osoby.

Kategorie: Zegarki