Wybór obrączek ślubnych przynosi wiele pytań. Warto zastanowić się nad kwestiami, których nie będzie później można zmienić. Należy przemyśleć, jaki kruszec jest najpiękniejszy, czy warto inwestować w diament zamiast cyrkonii, a także, czy wybrać takie same obrączki jak partner. Jest jeszcze wiele innych pytań dotyczących obrączek. Warto znać na nie odpowiedzi.

Czy na obrączkach pojawiają się rysy?

Niestety uniknięcie zarysowań na obrączkach jest niemożliwe. Pojawiają się dość szybko, co jest zupełnie naturalne. Niestety trzeba pogodzić się z tym procesem. Warto dla dłuższego zachowania lepszego wyglądu zdejmować obrączkę do prac domowych lub do spania. Natomiast nie warto przejmować się rysami, które w pewnym momencie przestają przeszkadzać.

Złoto czy srebro – co wybrać?

Wszystko zależne jest od gustu. Można kierować się kruszcem, z jakiego został wykonany pierścionek zaręczynowy. Można także wybrać coś zupełnie innego. 

Jakie grawery można wykonać na obrączkach?

Z pewnością najpopularniejsze są daty poznania lub ślubu. Czasem pojawiają się także hasła, takie jak „kocham cię” lub po prostu imię partnera. Wykonanie grawera proponuje wiele firm. Obrączki ślubne z taką ozdobą wydają się jeszcze piękniejsze. Należy jednak pamiętać, że wielkość miejsca, na którym można umieścić napis jest ograniczona ze względu na niedużą powierzchnię obrączek. Musi więc być to krótka sentencja bądź data.

Kategorie: Obrączki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz