Kolczyki są elementem biżuterii, które ożywią stylizację, dodadzą blasku twarzy i podkreślą naszą naturalną elegancję. Wbrew pozorom wybranie odpowiednich koczyków nie jest takie proste. Jakie kolczyki srebrne nosić w zależności od fryzury, którą mamy?

Krótkie włosy
Wiele kobiet uważa, że krótko ostrzyżone włosy dają możliwość noszenia każdego rodzaju kolczyków srebrnych. Nie jest to jednak prawda. Duże kolczyki mogą być przytłaczające i zdominować całą stylizację.

Małe kolczyki są dobre na każą okazje. Nie zależnie od tego, czy idziemy do pracy, na randkę, czy świąteczną imprezę delikatne, małe kolczyki ozdobią naszą stylizację. Dobierając kolczyki srebrne należy dopasować je nie tylko do fryzury, ale również do kształtu twarzy.

Długie włosy
Długie, rozpuszczone włosy zagłuszą małe, delikatne kolczyki srebrne. W gąszczu włosów kolczyki znikną, będą niewidoczne.

Duże, wiszące kolczyki mogą okazać się zbyt przytłaczające i zdominują stylizację. Idealne są kolczyki srebrne długie i delikatne, które spływają wraz z włosami.

Upinając włosy można pozwolić sobie na większe, odważniejsze kolczyki. Nie trzeba się obawiać, że kolczyki zaplączą się w rozpuszczone włosy. Bardzo ciekawie wyglądają kolczyki z kamieniami. Topazy, cyrkonie, czy perły będą wyglądały elegancko i ciekawie.

Modne ostatnio fryzury z arytmetycznym cięciem nie powinny być łączone z dużymi, wyrazistymi kolczykami. Taka fryzura wymaga delikatnych, srebrnych kolczyków (zobacz ofertę), które nie zwracają na siebie uwagi, a jedynie subtelnie dodają blasku.