Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że popełnia faux pas, gdyż źle nosi zegarek, jak i nie potrafi dobrać go do odpowiedniej stylizacji. Przede wszystkim należy pamiętać, że zakładamy go zawsze na lewy nadgarstek, nawet jeżeli jesteśmy leworęczni. Wystarczy zwrócić uwagę na pokrętło, które znajduje się z boku zegarka .Oczywiście to nie najgorszy błąd. jaki można popełnić, gdyż jest nim noszenie podróbek. Nie tylko widać różnicę, ale jest to także bardzo źle odbierane przez pozostałe osoby. Zegarka nie zakłada się również do stroju kąpielowego, gdyż jest to synonimem kiczu.


Jaki zegarek jest najlepszy dla współczesnego mężczyzny?

Jeżeli jesteś zapracowany i nie masz czasu na chodzenie po sklepach i wybieranie zegarków w zależności od okazji, możesz zdecydować się na klasyczny model. To zegarek na skórzanym pasku z średniej wielkości płaską tarczą oraz szkłem hartowanym. Jest on bardzo wytrzymały, ale również funkcjonalny. Sprawdzi się do eleganckiego garnituru, jaki i jeansów oraz skórzanej kurtki. Możesz wybrać np. Casio Edifice, który dodatkowo objęty jest kilkuletnią gwarancją.

Zegarek dla kobiet- jaki wybrać?

Zegarek warto dobrać do stylizacji. W przypadku eleganckiej najlepszym wyborem jest również model na skórzanym pasku, natomiast do sportowych stylizacji niezastąpiony będzie Casio Edifice. Obecnie olbrzymią popularnością cieszą się również zegarki na grubej bransolecie w kolorze złotym, jak i srebrnym. To absolutne must have obecnego sezonu.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz