Biżuteria ze stali chirurgicznej na stałe zagościła w naszym życiu.  Po pierwsze jest hipoalergiczna i do tego doskonale pasuje dla obu płci. Co ciekawe stała się nawet popularną alternatywą dla złota i srebra. 

Biżuteria ze stali jest hipoalergiczna

Stal chirurgiczna w pierwszej kolejności kojarzy się z trwałością. I słusznie gdyż bransoletka ze stali chirurgicznej przeżyje niejedną srebrna czy złotą biżuterię. Oznacza to, że biżuteria ze stali nierdzewnej może być używana na co dzień, bez potrzeby zdejmowania jej do czynności domowych. Ozdoby ze stali chirurgicznej są odporne na zarysowania, nie ulegają korozji dzięki czemu, przez wiele lat wyglądają, jak nowe. Ale to nie jedyne atutu takiej biżuterii. 

Jedną z głównych zalet biżuterii, bransoletki ze stali chirurgicznej jest to, że nie wywołuje ona uczuleń tak jak srebro lub złoto. Ponieważ nie ma w niej zanieczyszczeń, nie zostawia na skórze zielonych śladów i wysypki. Estetyczne, srebrne lub złote wykończenie biżuterii, pozwala cieszyć się blaskiem ulubionego kruszca, bez obaw o choroby skóry. 

Świetne dla obu płci 

Ozdoby, biżuterię, bransoletkę ze stali chirurgicznej mogą nosić obie płcie. Trzeba jednak pamiętać, że stalowa biżuteria wydaje się bardziej męska. Stal wzbudziła wręcz falę i ożywiła rynek biżuterii i męskich ozdób. Projektanci, z lubością używają stali nierdzewnej w męskich zegarkach, okularach i bransoletkach. Coraz częściej pojawiają się nawet obrączki ślubne wykonane ze stali chirurgicznej. 

bransoletka ze stali chirurgicznej

Biżuteria ze stali jest stosunkowo niedroga 

Nie każdy może sobie pozwolić na szaleństwo w postaci pierścionka z białego złota wysadzanego brylantami. Jeśli szukasz biżuterii, aby ożywić swój codzienny wygląd, możesz wybrać fantazyjny pierścionek lub bransoletkę ze stali nierdzewnej. Potencjalna utrata takiej biżuterii nie wiąże się ze startami materialnymi. 

Kategorie: Biżuteria