Dla niektórych osób wcale to nie jest takie proste zadanie. W wielu sklepach z męskimi rzeczami można kupić naprawdę eleganckie, efektowne spinki, które świetnie się sprawdzają w rozmaitych koszulach. Jednak zdarzają się i takie modele, które nie tak łatwo zestawić z konkretnym outfitem. Jak więc dobrać spinki do mankietów, by mieć pewność, że pasują one do całej stylizacji? Poniżej kilka sprawdzonych wskazówek.

Srebrne spinki do koszuli – zawsze na topie

Srebrne spinki do koszuli bezapelacyjnie zawsze się sprawdzają. Taki model doskonale prezentuje się zarówno z białą, jak i czarną, granatową, a nawet i czerwoną koszulą. Najlepiej wybrać klasyczny, okrągły kształt spinek bez jakichkolwiek dodatków. Wszelkie elementy błyszczące nie są najlepszym rozwiązaniem jeżeli szuka się spinek, które będzie można nosić przez wiele lat do wielu garniturów oraz koszul.

Kiedy najlepiej postawić na spinki do mankietów?

spinki do mankietów

I choć niewiele panów decyduje się na tego typu dodatek, to jednak trzeba przyznać, iż w ciągu ostatnich kilku lat, coraz częściej mężczyźni zaczęli kupować spinki do mankietów tutaj. Dla wielu z nich bowiem tego typu dodatki kojarzą się ze strojem formalnym, w którym nie zawsze czują się dobrze. Trzeba jednak przyznać, iż mężczyzna odziany w elegancką, dobrze dopasowaną koszulę przy której błyszczą z daleka oryginalne spinki wygląda zawsze imponująco. I nie trzeba kupować spinek od znanych światowych marek, na których wygrawerowane jest logo znanego projektanta. Można postawić na dobrze wykonane spinki od polskich producentów, które są równie efektowne.