Kolczyki złote zawsze przydadzą się paniom. Nawet, gdy kobieta nie nosi na co dzień biżuterii, to podczas wyjątkowych okazji warto dodać sobie odrobinę błysku i elegancji przy pomocy odpowiedniej, stylowej biżuterii. Jakie złote kolczyki są obecnie na topie? Jakie wzory bardzo szybko znikają z półek znanych jubilerów?

Kolczyki złote, które zaskakują nowoczesnym designem

Kolczyki złote koła ma w swojej szkatułce chyba każda kobieta. Jednak warto też czasami zaszaleć i postawić na nowoczesną, modną biżuterię, która jest oryginalna i wyjątkowa. Złote kolczyki w kształcie aniołków, gwiazdek, serc, rozmaitych zwierząt i liter ze sklepu Marko cieszą się olbrzymom powodzeniem wśród pań, które uwielbiają nosić piękną biżuterię, która tak naprawdę jest uniwersalna i pasuje zarówno do każdej kobiety (niezależnie od wielu) i do każdej stylizacji.

Jakie kolczyki złote koła wybrać?

Jak wspomniano powyżej kolczyki złote koła to absolutny must have w szkatułce pań, dlatego warto postawić na taką parę kolczyków, która posłuży paniom przez wiele lat. Koła bardzo często noszą już nastolatki, młode kobiety, jak i starsze panie. Nic dziwnego, gdyż złote kolczyki koła są piękne, eleganckie i niezwykle kobiece. Najlepsze będą cienkie koła o średnicy od około 30 mm do kilku centymetrów. Większe koła pasują do eleganckich kreacji oraz do stylizacji imprezowych. Na co dzień jednak panie niechętnie sięgają po duże, grube kolczyki koła, gdyż są one po prostu nie komfortowe w noszeniu i panie nie czują się w nich dobrze.