Panie uwielbiają modną, efektowną biżuterię, która bardzo często towarzyszy im na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. W ostatnim czasie hitem są bransoletki z zawieszkami, które składają się z różnych dołączonych do nich zawieszek, tworząc w ten sposób bardzo unikatową kompozycję. Jaki wzór bransoletki i zawieszek jest na topie? Gdzie najlepiej kupić taką efektowną biżuterię? Odpowiedź poniżej.

Oryginalna bransoletka modułowa

Bransoletka modułowa świetnie się prezentuje zarówno u młodych, jak i dojrzałych kobiet. W związku z tak dużym zainteresowaniem na ten rodzaj biżuterii, u jubilerów można kupić wiele, różnorodnych zawieszek, które pozwolą paniom stworzyć ciekawą bransoletkę, która świetnie będzie odzwierciedlała ich charakter, sposób bycia, hobby oraz pasje. Taka bransoletka modułowa powinna składać się jednak z solidnej podstawy, czyli dobrze wykonanego, efektownego łańcuszka oraz ze skrupulatnie dobranych zawieszek. Warto postawić na zawieszki do bransoletek, które staną się symbolem ważnych w życiu wydarzeń.

Bransoletki z zawieszkami na każdą kieszeń

Producenci takiej biżuterii wychodząc paniom naprzeciw, stworzyli dość dużą kolekcję zarówno samych bransoletek, jak i zawieszek charms. Dzięki temu, panie mają naprawdę w czym wybierać. Można więc zdecydować się na subtelny, delikatny wzór łańcuszka, do którego dobierze się dosłownie dwa lub trzy charmsy, jak i można wybrać bransoletkę, która cała będzie przepełniona ciekawymi zawieszkami. Trzeba jednak pamiętać, że najlepiej prezentują się bransoletki w tym samym kolorze. Do srebrnego łańcuszka należy kupić srebrne zawieszki, natomiast do złotego – złote.

Modne zawieszki do bransoletek mogą także wystąpić w wersji kolorowej.