Złote celebrytki to biżuteria noszona przez gwiazdy. Stanowi ona najnowszy trend naszych czasów. Szczególnie uwielbiane stały się delikatne złote naszyjniki z wisiorkiem ze złota. Celebrytki zdobią szyje zarówno polskich, jak i światowych gwiazd. Uchodzą za niezwykle uniwersalny dodatek, który pasuje zarówno do eleganckiej stylizacji, jak i codziennego stroju.

Jak je nosić?

Dostępne są celebrytki złote, jak i srebrne. Nosi się je najlepiej lekko opięte przy szyi. Są one wówczas bardziej widoczne. Ponadto, pięknie prezentują się w parach lub w liczniejszych zestawach. Wyjątkowy efekt uzyskuje się, gdy każdy z łańcuszków jest innej długości z różną zawieszką. Jednakże mogą być również noszone na wiele innych sposobów, w zależności od upodobań. Pięknie wyglądają z koszulami, klasycznymi sukienkami, jak i na tle białego t-shirtu. Należy jednak pamiętać, aby zawsze zachować umiar, gdyż naszyjnik ten to ozdoba sama w sobie.

Zawieszka, jako najważniejszy element

Najważniejszym elementem każdej złotej celebrytki jest zawieszka. Dostępnych jest wiele różnych modeli i fasonów, w których można przebierać do woli. Popularnością cieszą się zarówno proste kształty, jak i te wyszukane. Przy wyborze możemy kierować się znaczeniem poszczególnych symboli. Serce to oczywiście ponadczasowa zawieszka, która idealnie sprawdzi się w formie prezentu od ukochanego. Gwiazda natomiast, może oznaczać nowy początek lub życzenie sukcesu. Koniczynka to oczywiście symbol szczęścia. Anioł zaś symbolizuje opiekuna, stanowić więc będzie ochronną zawieszkę.