Czym są naszyjniki celebrytki, które tak szybko podbiły świat mody i stały się niesamowicie popularne?

Co świadczy o ich dużym sukcesie i dlaczego tak często pojawiają się one na salonach? Jaki naszyjnik celebrytka wybrać dla siebie?

Czym są celebrytki?

Przede wszystkim są to bardzo minimalistyczne i delikatne naszyjniki celebrytki, które mogą być noszone na każdą okazję. Zazwyczaj wykonane są one ze srebra lub ze złota, a zakończone delikatną zawieszką, bardzo często w kształcie serca lub koniczynki. Swoją sławę zyskały głównie dzięki temu, że noszone zaczęły być przez celebrytki, które wprowadziły je na salony.

Aktualnie można kupić je w praktycznie każdym sklepie jubilerskim i nic nie zapowiada się na to, aby prędko miały wyjść one z mody.

Tego typu biżuterię można kupić dla samej siebie lub też podarować ją bliskiej osobie. Wszystko to dlatego, że każda zawieszka ma inne znaczenie i może być ofiarowana w innej intencji.

Do czego nosić naszyjniki celebrytki? Z jakimi dodatkami je łączyć?

Tego typu naszyjniki są bardzo subtelne oraz delikatne i właśnie z taką biżuterią powinny być także łączone. Dlatego też do naszyjnika tego typu, lepiej założyć delikatną bransoletkę, niżeli kilkanaście kolorowych bransolet.

Jeśli chcemy wyeksponować naszyjnik, warto postawić na głębszy dekolt. Celebrytki zazwyczaj są dość długie i dlatego też nie za dobrze wyglądają założone na golfy, czy bluzki z dekoltem w łódeczkę.

Tego typu biżuteria sprawdzi się oczywiście, zarówno na wielkie wyjście, jak i na spotkanie ze znajomymi.


Dodaj komentarz