Nie bez powodu Marylin Monroe śpiewała, że diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Ta teoria doskonale sprawdza się w praktyce – większość kobiet wprost uwielbia błyskotki! Klasyczne elementy biżuterii to: naszyjniki, bransoletki, kolczyki i pierścionki. W branży jubilerskiej co rusz pojawiają się nowe trendy. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się pierścionki z czarnym diamentem. Które kobiety powinny nosić je na palcu?

Cudowne właściwości diamentów

Według niektórych czarny diament pierścionek (dostępny między innymi na stronie Ergold, pod adresem: https://ergold.pl/90-zlote-pierscionki-z-czarnymi-brylantami) nie wróży nic dobrego. Wręcz przeciwnie, zwiastuje smutek. Inni zaś są zdania, że to właśnie wyjątkowy kolor tego kamienia szlachetnego korzystnie wpływa na samopoczucie, wzmacnia siłę charakteru, rozwija kreatywność. Od setek lat diamentom przypisuje się cudowne właściwości lecznicze. Nie inaczej jest z egzemplarzem w odcieniu głębokiej czerni. Powinny go zatem nosić panie, które pracują twórczo, ale również doskwierają im częste napady melancholii.

Kwintesencja elegancji

Czarny diament w pierścionku okazale prezentuje się na dłoni. Doskonale kooperuje zarówno ze srebrem, jak i ze złotem. Taka kombinacja na pewno przypadnie do gustu eleganckim paniom, które na co dzień gustują w szykownych ubraniach lub pracują w miejscu, w którym wymagany jest określony dress code.

Dla pań, które lubią się wyróżniać

Kobieca biżuteria z białymi kamieniami szlachetnymi jest piękna, ale dość pospolita. Pierścionek z czarnym diamentem to propozycja dla odważnych przedstawicielek płci pięknej, które lubią wyróżniać się z tłumu. Jedno jest pewne, taka błyskotka na palcu od razu przyciąga wzrok innych!

Kategorie: Pierścionki